Monitoring kanalizace a tlakové zkoušky

check-ikona

Rodinné a bytové domy

check-ikona

Školy a nemocnice

check-ikona

Budovy veřejné správy

check-ikona

Průmyslové podniky

check-ikona

Veřejné kanalizační řady

REVIZE KANALIZACE

Specializujeme se na monitoring a revizi kanalizace za pomocí profesionální audiovizuální techniky.

Detekujeme aktuální stav potrubí, poškození a průsaky kanalizace i místa zanesená sedimentem. Po revizi kanalizace předáme klientovi pořízené videozáznamy včetně fotografií kritických míst, jejich lokaci a detailní zprávy.

Monitoring kanalizace lze také sledovat v přímém přenosu. Informace o revizi kanalizace poslouží k jejím opravám i pro čištění kanalizací a odpadů.

check-ikona
  • Technické prohlídky kanalizace.
  •  
check-ikona

Odhalení poškození a průsaků.

check-ikona

Podklady pro realizaci oprav.

Moderní technické vybavení

K monitoringu kanalizací využíváme moderní kamerový systém REVI 550 o průměru 150 mm až 1 200 mm a kamerový systémem REVI 250 o průměru 32 mm až 300 mm. Kamery disponují otočnou hlavou, vysokým rozlišením, barevnou optikou, zoomem a osvětlením prostoru. Monitorovací systém je uložen na kamerovém vozíku s pohonem 4×4. Součástí technologie je čidlo pro měření spádovosti potrubí a elektronické měření ujeté vzdálenosti. Spojení s řídícím centrem umožňuje 240 m dlouhý kabel s kevlarovou výztuží.

TLAKOVÉ ZKOUŠKY KANALIZACE

Máte podezření na netěsnost a průsaky kanalizace? Pak využijte tlakové zkoušky kanalizace.

Zkoušky těsnosti potrubí realizujeme za pomocí stlačeného vzduchu. Tento druh testování je vhodný pro všechny druhy materiálů potrubí. Tlakové zkoušky těsnosti provádíme u potrubí, stok a kanalizačních šachet.

Tlaková zkouška těsnosti vzduchem je přesnější, rychlejší a méně nákladná než zkouška těsnosti vodou o volné hladině. Po vyhodnocení jednotlivých zkoušek zpracujeme a vystavíme protokol o provedení zkoušky těsnosti.

check-ikona

Odhalení průsaků kanalizace.

 

check-ikona

Prověření technického stavu potrubí.

 

check-ikona

Rychlá a profesionální detekce netěsností.

 

Zkoušky těsnosti o volné hladině

Vedle tlakové zkoušky těsnosti kanalizace nabízíme také zkoušku těsnosti o vodní hladině. Tento typ zkoušky vyžaduje napuštění testovaného úseku vodou. Kvůli tomu je zkouška těsnosti o volné hladině finančně i časově náročnější než tlaková zkouška. Zkoušky těsnosti provádíme v Praze a ve Středočeském kraji.

Kanalizace:

  • prohlídky
  • odhalení
  • podklady
  • žumpy

Potřebujete provést:

  • monitoring
  • revizi
  • vyčištění

606 209 209

volejte NONSTOP
máme pobočky po celé Praze

Zavolejte nám! Pobočky AQUA GAS Praha, s.r.o. v částech Praha 4Praha 5 Praha 10 jsou připraveny okamžitě pomoci. Nabízíme i např. inženýrské sítě, instalatérské či plynařské práce.

Proč si vybrat

AQUA GAS Praha, s.r.o.?

Jak probíhá spolupráce?

Kontakt

Zavolejte nám na NONSTOP linku 603 209 209, navštivte jednu z našich 3 poboček v Praze nebo zašlete poptávku přes kontaktní formulář.

Cenová nabídka

Na základě vaší poptávky vypracujeme cenovou nabídku. Společně si domluvíme datum a čas realizace prací.

Realizace

Ve sjednaném termínu dorazí náš tým na místo realizace a provede požadované práce. Následně vám vystavíme předávací protokol. Platbu můžete uhradit přímo na místě nebo převodem na účet na základě vystavené faktury.